Prangoset aktori i njohur turk, kjo është arsyeja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Prangoset aktori i njohur turk, kjo është arsyeja

19:02 | 16 Maj 2019

Çagatay olusoy është një prej aktorëve më të pëlqyer turk.

Ai luajti në shumë filma e seriale me të cilët u bë tejet i njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Çagatay tani është duke u përballur me ligjin për shkak të përdorimit të substancave narkotike dhe për këtë është duke u akuzuar që në vitin 2013.

Ai do të jetë në mbajtje për 10 muaj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!