Prezantusja e RTK-së shfaqet duke drejtuar makinen ,grimi saj merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Prezantusja e RTK-së shfaqet duke drejtuar makinen ,grimi saj merr vëmendjen

16:23 | 11 Shkurt 2019

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, përcjell ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

E sot ajo ka dalur me makinë ku gjithë vëmendjen merr grimi i saj./ ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!