Pushimi në Tajlandë i paska bërë mirë Medës, shikoni si po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pushimi në Tajlandë i paska bërë mirë Medës, shikoni si po duket

20:34 | 30 Janar 2019

Mehdin Përgjegjaj është këngëtari që në publik njihet me emrin artistik, Meda.

Ai u bë tejet i njohur dhe i përfolur në publik që në paraqitjen e tij të parë, dhe që nga atëherë është pothuajse një ndër këngëtarët më të ftuar në dasma e festa familjare, përcjell ORAinfo.

Meda këto ditë është larguar nga muzika duke bërë kështu një pushim me gruan në Tajlandë.

E sot, ai ka postuar një foto ku shihet se është kthyer në shtëpi dhe duket se i ka bërë mirë pushimi./ORAinfo/

Komento: