Që të dyja në prag të lindjes, por Elita ka një porosi për Kaltrinën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Që të dyja në prag të lindjes, por Elita ka një porosi për Kaltrinën

13:41 | 10 Shkurt 2019

Elita Rudi dhe Kaltrina Mikushnica janë tani moderatoret më në zë shqiptare.

Që të dyja janë shumë të njohura dhe të pëlqyera në publik dhe duke qenë të tilla ato janë edhe shumë të përfolura, përcjell ORAinfo.

Ato janë të dyja shtatzënë dhe nuk po hezitojnë të jenë shumë aktive në rrjete sociale gjatë kësaj kohe.

E mbrëmë, ato kanë dalë dhe kanë postuar foto me njëra tjetrën, e Elita na ka treguar se kanë vënë bast se cila do të lindë e para./ORAinfo/

Komento: