Qëndresa del me shoqe, merr edhe vajzën me vete – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa del me shoqe, merr edhe vajzën me vete

16:30 | 16 Shkurt 2019

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e moderatorit të njohur shqiptar, Labinot Gashit.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Qëndresa është më pak aktive në rrjete sociale duke iu përkushtuar rritjes së vajzës.

Mirëpo sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe e me vete ka marrë edhe vajzën e saj, Rroan./ORAinfo/

Komento: