Qëndresa del me shoqe, merr edhe vajzën me vete – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Qëndresa del me shoqe, merr edhe vajzën me vete

16:30 | 16 Shkurt 2019

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e moderatorit të njohur shqiptar, Labinot Gashit.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Qëndresa është më pak aktive në rrjete sociale duke iu përkushtuar rritjes së vajzës.

Mirëpo sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe e me vete ka marrë edhe vajzën e saj, Rroan./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!