Qëndresa del për kafe me vajzën dhe vëllain e Labit, por ja çfarë merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa del për kafe me vajzën dhe vëllain e Labit, por ja çfarë merr gjithë vëmendjen

18:09 | 10 Shkurt 2019

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ata janë martuar para një viti dhe para një muaji edhe u bënë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Qëndresa ka qenë gjithmonë aktive në rrjete sociale, mirëpo në këtë kohë është përkushtuar më shumë në rritjen e vajzës së saj, Rroas.

E sot, Qëndresa ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me vëllain e Labit dhe Rroan, por ajo çka bie në sy është se ajo ka mbuluar fytyrën e vajzës./ORAinfo/

Komento: