Qëndresa merr dhuratën më të bukur për vajzën, shikoni reagimin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Qëndresa merr dhuratën më të bukur për vajzën, shikoni reagimin e saj

20:04 | 12 Shkurt 2019

Qëndresa Bajrami është gruaja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ata bënë dasmën pak vite më parë dhe para pak muajsh u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Qëndresa pas lindjes është më pak aktive në rrjete sociale, duke iu përkushtuar vetëm lindjes së vajzës.

Mirëpo, sot ajo nuk ka hezituar ta postojë një foto ku shihet një dhuratë që ka marrë për vajzën e saj të vogël./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!