Qëndresa pasi bëhet nënë, bën këtë veprim ‘emocionues’

12:08 | 11 Janar 2019

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e moderatorit të njohur shqiptar, Labinot Gashit.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Qëndresa dhe Labi janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale, e sidomos në Instagram, ku postojnë moment të ndryshme të jetës së tyre.

E sot, Qëndresa ka postuar një foto në Instastory, ku na bën të kuptojmë që ajo është përfshirë në një aktivitet për të ndihmuar fëmijët në nevojë, në këto ditë të ftohta dimri./ORAinfo/

Komento: