Qëndresa sapo doli nga frizerja, bën grimin dhe frizurën më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Qëndresa sapo doli nga frizerja, bën grimin dhe frizurën më të bukur

21:03 | 14 Mars 2019

Qendresa Bajrami është gruaja e prezantuesit të njohur kosovar Labinot Gashi i njohur si Labi.

Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës, ajo nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar mjaftë bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!