‘Rabija’ zbulon detaje nga episodi i ri serialit, publikon këto foto – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Rabija’ zbulon detaje nga episodi i ri serialit, publikon këto foto

13:43 | 15 Shkurt 2019

‘Seriali ‘Çka ka shpia’ tani është një ndër më të ndjekurit në të gjithë publikun shqiptar.

Episodet e tij priten përherë me dëshirë të madhe dhe ato të kaluarat marrin shumë shikime në kanalet në Youtube, përcjell ORAinfo.

Janë aktorët e këtij seriali ata që e bëjnë shumë të veçantë. E ‘Rabija’ është një ndër ta dhe që konsiderohet poashtu si një ndër më të pëlqyerat.

E sot, Rabija ka postuar foto ku shihen aktorët e serialit, e me këtë ajo na ka prezantuar edhe me atë se çka e pret publikun./ORAinfo/

Komento: