Reja e Remzies del me shoqëri, befason me flokët, grimin dhe veshjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reja e Remzies del me shoqëri, befason me flokët, grimin dhe veshjen

16:11 | 03 Shkurt 2019

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me shoqërinë e saj dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: