Reja e Remzies i do shumë bijat, shikoni sa me dashuri e përqafon hallën e burrit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reja e Remzies i do shumë bijat, shikoni sa me dashuri e përqafon hallën e burrit

16:56 | 10 Shkurt 2019

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me të fejuarin e saj dhe hallën e tij.

Gëzimja duket të jetë një nuse e kujdesshme dhe duket se ka raporte të mira me familjen dhe të afërmit e burrit./ORAinfo/

Komento: