Reja e Remzies merr një dhuratë shumë romantike, si do të reagojë i fejuari i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reja e Remzies merr një dhuratë shumë romantike, si do të reagojë i fejuari i saj

20:25 | 05 Shkurt 2019

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar në foto një buqetë me lule.

A thua do të reagojë i fejuari i saj për këtë!?/ORAinfo/

Komento: