Reja e Remzies në pushim, befason me veshjen e saj

16:20 | 12 Janar 2019

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka shkuar në pushim dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: