Remzia dhe Gëzmija dalin për skijim, publikojnë foton më të bukur bashkë

13:33 | 13 Janar 2019

Remzie Osmani është këngëtarja e njohur e muzikës popullore shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer nga publiku dhe është tejet aktikve në shumë mbrëmje, festa e koncerte në çdo vend ku ka shqiptarë, përcjell ORAinfo.

Së fundmi ajo po diskutohet shumë në publik sidomos për raportin që e ka ajo me renë e saj, Gëzimen.

E sot, ato të dyja duket se kanë dalë për të skijuar, e Gëzimja ka publikuar një foto ku duken aq bukur vjehërr e re./ORAinfo/

Komento: