Remzia me pamjen më të bukur ndonjëherë, ’sfidon’ edhe Gëzimen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia me pamjen më të bukur ndonjëherë, ’sfidon’ edhe Gëzimen

17:25 | 24 Janar 2019

Remzie Osmani është këngëtarja më e pëlqyer e muzikës popullore.

Ajo u bë e njohur për publikun që në paraqitjen dhe që nga atëherë i solli publikut vetëm hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Krahas moshës Remzia është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet që posa ka dalë nga frizerja, por me një pamje të re dhe që mund të themi se duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: