Remzia pranon dhuratë nga fëmijët dhe nusja, por mungon burri i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia pranon dhuratë nga fëmijët dhe nusja, por mungon burri i saj

17:27 | 08 Mars 2019

Remzie Osmani, këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore nuk ndalet me mbrëmjet e saja muzikore.

Nuk e vëmë në dyshim që ajo sot, për nderë të 8 Marsit, i ka argëtuar me muzikën e saj, përcjell Orainfo.

Por si për të gjithë nënat edhe për Remzien familja e sajë ka vendosur t’I bëjë një dhuratë tejet speciale.

Sipas një foto të postuar nga ana e saj shihet se fëmijët dhe nusja e saj I kanë dhuruar një buqetë me lulë, mbetet të shihet nëse edhe burri saj ka ndonjë dhuratë për të.\ORAinfo\

Komento: