Remzia sapo mori dhuratë të çmuar, por do të befasoheni nga kush!

17:43 | 21 Janar 2019

Remzie Osmani është këngëtarja më e pëlqyer e muzikës popullore.

Ajo u bë e njohur për publikun që në paraqitjen dhe që nga atëherë i solli publikut vetëm hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Krahas moshës Remzia është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Remzia sot marrë një unazë si dhuratë, të cilën e ka ndarë me miqtë e saj. A po ju pëlqen…? /ORAinfo/

Komento: