Remzie Osmani ju ‘hup’ skijave!

10:25 | 13 Janar 2019

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullure shqiptare.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, në shumë prej tyre ajo është edhe e ftuar të këndojë, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës, Remzia është shumë aktive edhe në rrjete sociale, e sidomos në Instagram.

Ajo këto ditë ka zgjedhur t’i kalojë me familje në pushime në një vend turistik.

Në një video të publikuar, Remzia shfaqet duke skijuar. Ajo po shoqërohet nga bashkëshorit dhe fëmija e saj. /ORAinfo/

Komento: