Remzie Osmani sapo ndryshoi stilinin e flokëve, pamja e saj iu lë pa fjalë

14:54 | 18 Janar 2019

Remzie Osmani është këngëtarja më e pëlqyer e muzikës popullore.

Ajo u bë e njohur për publikun që në paraqitjen dhe që nga atëherë i solli publikut vetëm hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Krahas moshës Remzia është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga frizerja dhe ka bërë një ndryshim të ri në pamje./ORAinfo/

Komento: