Remzies i vijnë shoqet në shtëpi, por bën këtë veprim të papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzies i vijnë shoqet në shtëpi, por bën këtë veprim të papritur

14:28 | 10 Janar 2019

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullure shqiptare.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, në shumë prej tyre ajo është edhe e ftuar të këndojë, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës, Remzia është shumë aktive edhe në rrjete sociale, e sidomos në Instagram

Ajo sot ka postuar një foto ku shihet se i kanë ardhë shoqet në shtëpi, por Remzia bën një veprim të papritur duke I lënë ato jashtë e në borë./ORAinfo/

Komento: