Rene e uron babain e saj për ditëlindje, reagimi i Robertit i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rene e uron babain e saj për ditëlindje, reagimi i Robertit i papritur

19:07 | 28 Janar 2019

Robert Berisha është një ndër këngëtarët më të pëlqyer të showbizit shqiptar.

Për një kohë të gjatë ai ishte anëtar i band-it të Sinan Vllasaliut, këngëtarit të njohur nga Kosova.

Pas 20 vjetësh bashkëpunim, Roberti dhe Sinani i ndanë rrugët e tyre, ndërsa në vitin 2016 Roberti filloi të merret me këndim.

Roberti tani vazhdimisht po sjell këngë të reja, të cilat po pëlqehen shumë nga publiku.

Ai sot ka ditëlindjen. Ku ka marrë shumë urime nga këngëtarë dhe fansa të tij. Por urimi me i veçantë deri me tani ka ardhur nga vajza e tij Rene.

Ajo përmes një videoje e ka uruar babain e tij për ditëlindje. Shikojeni sa bukur e uron Rene babën e tij. /ORAinfo/

Komento: