Richarlison transmeton të gjiganti i madh evropian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Richarlison transmeton të gjiganti i madh evropian

07:51 | 30 Qershor 2022

Arrihet marrëveshja mes Richarlisonit dhe Tottenhamit

Richarlison ka arritur marrëveshje personale me Tottenhamin.

Sulmuesi brazilian sot është marrë vesh me Tottenhamin për një kontratë afatgjate, njofton Fabrizio Romano.

Por, ende nuk është arritur marrëveshje mes dy klubeve.

Një takim mes dy klubeve është caktuar së shpejti për t’u diskutuar detajet mes dy klubeve.

Komento: