Rikthehet Tunçi, i hidhet në përqafim Elylit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rikthehet Tunçi, i hidhet në përqafim Elylit

21:17 | 05 Janar 2019

Özgün Çoban është aktori simpatik që u bë i njohur për publikun gjerë me rolin e Tunçit në serialin, Beni Affet, përcjell ORAinfo.

Ani pse në fillim luajti një rol negativ, në episode më vonë ai rikthehet kah familja e tij dhe mundohet të i ndihmojë ata, saqë në fund edhe jep jetën për ta.

Ndonëse nuk po e shohim në serial, Tunç është gjithmonë prapa kamerave. Madje nuk i ndahet për asnjë moment Elylit.
Ajo gjatë gjithë kohës rrinë në përqafim të tij. Ja si duken ata dy së bashku./ORAinfo/

Komento: