Rina Balaj në dilem, të bëhet kineze apo japoneze? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rina Balaj në dilem, të bëhet kineze apo japoneze?

12:28 | 14 Shkurt 2019

Reperja e re shqiptare, Rina Balaj ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet se është duke përgatitur projektin e saj të ri.

Rap artistja ka zbuluar detaje të këngës saj të re, kënga do të quhet “Ilegal “, ndërsa me anë të fotografive shihet se në klip ajo po vjen me një stil ndryshe, përcjell ORAinfo.

Mandej Rap artistja me anë të një Insta Story ka pyetur fansat a po duket si një “Kineze apo Japoneze”.

Rina këtë vit ka qenë shumë aktive dhe e suksesshme me projekte të ndryshme, gjersa ishte bashkëpunimi i fundit “Down On Me“ DOM me reperin e njohur anglez K-Koke.

Bashkëpunimin me Gigi me Sin Boy një prej këngëve më të pëlqyera prej fansave këtë vit.
Të njëjtin sukses, ajo shpreson që ta arrijë edhe në këngën e saj të re. /ORAinfo/

Komento: