Rita Ora bëhet ‘nuse’ vishet me duvak

09:12 | 19 Janar 2019

Rita Ora është këngëtarja me origjinë shqiptare por që karrierën e saj e zhvillon në Angli atje ku edhe është rritur.

Ajo tani, është një ndër këngëtaret më të njohur shqiptare në gjithë botën dhe këngët e saj janë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Por edhe pse është e njohur në mbarë botën ajo nuk e ka harruar vendlindjen e saj dhe gjithmonë e thotë se është krenare që është shqiptare.

E këto ditë ajo ka postuar disa foto ku shfaqet e mbuluar me duvak.

Me këtë mbulesë cdo herë janë mbuluar nuset e sapo martuara.

Çka po na paralajmëron Rita Ora, mbtet të shihet ditët në vazhdim. /ORAinfo/

Komento: