Rita Ora vishet me fustanin me unik, kaq bukur e kombinon me grimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rita Ora vishet me fustanin me unik, kaq bukur e kombinon me grimin

16:36 | 11 Janar 2019

Rita Ora është këngëtarja me origjinë shqiptare por që karrierën e saj e zhvillon në Angli atje ku edhe është rritur.

Ajo tani, është një ndër këngëtaret më të njohur shqiptare në gjithë botën dhe këngët e saj janë hite të padiskutueshme.

Por edhe pse është e njohur në mbarë botën ajo nuk e ka harruar vendlindjen e saj dhe gjithmonë e thotë se është krenare që është shqiptare.

Se fundmi ajo ka publikuar dy foto ku shfaqet e veshur me një fustan shumë unik. Këtij fustani Rita është kujdesur që t’ia kombinoi edhe grimin dhe stilin e flokëve. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!