Roberti lë anash Norën, ja kënd e rikujton me një fotogafi

19:18 | 18 Janar 2019

Robert Berisha është një ndër këngëtarët më të pëlqyer të showbizit shqiptar.

Për një kohë të gjatë ai ishte anëtar i band-it të Sinan Vllasaliut, këngëtarit të njohur nga Kosova. Pas 20 vjetësh bashkëpunim, Roberti dhe Sinani i ndanë rrugët e tyre, ndërsa në vitin 2016 Roberti filloi të merret me këndim.

Roberti tani vazhdimisht po sjell këngë të reja, të cilat po pëlqehen shumë nga publiku, shkruan rtv21.tv Por, si duket Roberti ka ndjerë nostalgji për kohën e kaluar pasi që së fundmi në Instastory ka hedhur disa fotografi të realizuara vite më parë.

Në mesin e këtyre fotografive është edhe një me Sinan Vllasaliun. Në këtë imazh vërhet një ndryshim shumë i madh në pamjen e të dy artistëve.

Kujtojmë se Roberti këngën e vjetër “Knon Bilbili” e solli në versionin e tij në dhjetor të vitit që lamë pas. Kurse projekti i tij i fundit titullohet “Xhelozi” të cilin e solli në bashkëpunim me Nurteel.

Komento: