Roberti poston foton që ngjall edhe më shumë dyshime, çka po ndodh me të e Norën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roberti poston foton që ngjall edhe më shumë dyshime, çka po ndodh me të e Norën

12:33 | 12 Janar 2019

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy ndër personazhet më të komentuara të showbizit shqiptar.

Ata janë martuar para pak viteve dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë, përcjell ORAinfo.

Ndonëse janë një ndër çiftet më me pak probleme, së fundmi është diskutuar në media një ndarje e mundshme në mes tyre.

E ajo që e shtoi dyshimin është fakti se ata nuk festuan bashkë festat e fundvitit, dhe nuk kanë postuar që një kohë të gjatë foto me njëri-tjetrin.

Së fundi, Roberti ka postuar një foto me Renenë dhe që duket se ata nuk janë me Norën./ORAinfo/

Komento: