Rona Nishliu në zi, ja kush i ka vdekur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rona Nishliu në zi, ja kush i ka vdekur

11:03 | 22 Shkurt 2019

Rona Nishliu është këngëtarja nga Mitrovica e që publiku shqiptar e njohu me zërin e sidomos stilin e saj të veçantë.

Edhe pse ajo është më pak aktive tani në skenën muzikore shqiptare, publiku nuk e harron asnjëherë dhe gjithmonë i kujton hitet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo edhe pse rri larg nga skena, në rrjete sociale është shumë aktive, dhe së fundmi martesa e saj e papritur bëri bujë në media.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka humbur qenin e saj./ORAinfo/

Komento: