Ryva ‘çmendet’ pas burrit të saj, ja çka bën për të

10:57 | 23 Janar 2019

Është ndër këngëtaret me të pëlqyera në vend.

Ryva Kajtazi ka ndarë me ndjekësit e saj një foto të bukur me bashkëshortin.

Këngëtarja Ryva Kajtazi pas lindjes ë vajzës i është rikthyer fuqishëm rrjeteve sociale e intervistave.

Ryva në Instagramin e saj publikon shpesh foto nga xhirimet e ndryshme por edhe ato nga përditshmëria nuk mungojnë.

Ato të cilat i shohim rrallë e fare janë fotot me bashkëshortin e saj dhe si duket këngëtarja ka vendosur për ta ‘thyer’ akullin pasi sapo e publikoj një imazh në Instastory dhe në të shihet me njeriun që ia ka rrëmbyer zemrën.

“Dashuria ime” i ka vënë ajo mbishkrimin fotografisë.

Komento: