Ryva ka shtuar peshë, shikoni si duket në komplete të kuqe

15:15 | 21 Janar 2019

Ryva Kajtazi do të bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo është në pritje të ëmbël, teksa nuk hezitojë të ndajë as imazhe me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram.

Së fundmi këngëtarja vjen në të kuqe, teksa shihet që ka shkuar pak në peshë, por që duket e mrekullueshme dhe plot stil.

Ndryshe, Ryva vitin që lamë pas iu rikthye muzikës ku lansoi edhe projekte muzikore, ndërsa aktive ishte edhe në projekte televizive me rastin e festave të fundvitit.

Komento: