Ryva publikon foton më të ëmbël e përqafuar me vajzën

18:27 | 04 Mars 2019

Ryva Kajtazi u bë e njohur si aktore, e pastaj edhe si këngëtare.

Që nga dalja e parë në skenë ajo ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Ryva këto ditë po qëndron në një pushim me familjen dhe nga atje ajo ka postuar foto të ndryshme.

E sot, ajo ka postuar foton më të bukur në përqafim me vajzën e saj./ORAinfo/

Komento: