Ryva ‘sfidon’ të ftohtin me veshjen më të bukur ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ryva ‘sfidon’ të ftohtin me veshjen më të bukur ndonjëherë

23:26 | 08 Janar 2019

Ryva Kajtazi u bë e njohur për publikun fillimisht si aktore dhe më vonë edhe si këngëtare shumë e suksesshme.

Ajo për një kohë të gjatë ka qenë shumë aktive me këngë të reja, e tani është më pak aktive ndonëse është shumë e pranishme në emisione festive.

Në këtë kohën e fundit Ryva ka qenë prezente në shumë emisione festive për fundvit dhe çdoherë ka ardhur me pamje të re dhe më mahnitëse.

E sot, ajo ka postuar një fotografi në Instastory, e në të cilën veshja e saj emrr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: