Sa e re është nëna e Taynës, ja sa ngjasojnë

10:29 | 20 Janar 2019

Tayna është këngëtarja që bëri famë shumë shpejt, e tani është shumë e dashur për publikun.

Këngëtarja në fjalë mbrëmë kishte ditëlindjen, me ҫ’rast bëri një festë ku të pranishëm ishin personat më të dashur të saj.
Është ndër reperet e cila që nga fillimi i karrierës bëri bujë dhe nuk po ndalet duke punuar shumë për projektet që po sjellë.

Suksesi nuk po i mungon, duke u bërë konkurrencë të madhe këngëtarëve në përgjithësi.

Është tejet aktive në rrjetet sociale gjithmonë duke ndarë detaje të ndryshme me fansa të shumtë, e kësaj here ka prezantuar personin më të dashur për të, nënën e saj.

Dyshja shihen shumë të ngjashme me njëra tjetrën, gjë që shihet se ka trashëguar shumë nga e ëma.

Komento: