Sa e zonja është Teuta, ja çfarë ka gatuar sot për Adonisin

15:54 | 12 Janar 2019

Teuta Krasniqi është një ndër aktort më të suksesshme dhe më të pëlqyera shqiptare.

Viteve të fundit ajo ka qenë shumë e komentuar në media e në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është e martuar për të dytën herë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat.

Sot, burri I saj Adonisi, ka publikuar një foto nga shtëpia ku shihet një ushqim e që si duket ia ka gatuar Teuta./ORAinfo/

Komento: