Sa me fat që është, Besimi shfaqet në Instagrami e tij, në krahë e kësaj super-femre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sa me fat që është, Besimi shfaqet në Instagrami e tij, në krahë e kësaj super-femre

16:29 | 13 Janar 2019

Besim Dina është ndër humoristët dhe prezantuesit më të dashur në vend.

Ai ka thyer rekord shikueshmërie me emisionin e tij tashmë shumë vjeҫar “Oxygen”, shkruan ORAinfo.

Gjithmonë me mysafir të veҫantë e me biseda plot humor, e bëri për vete një publik shumë të gjërë.

Besimi ka filluar të jetë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E këtë javë, mysafire e ftuar ka qenë këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj, me të cilën ai ka publikuar një foto në Instagramin e tij.

Albëria është me të vërtetë një artiste e madhe, por edhe një femër shumë atraktive./ORAinfo/

Komento: