Sa romantik është Miloti, shikoni çfarë surprize i bën gruas për Shën Valentin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sa romantik është Miloti, shikoni çfarë surprize i bën gruas për Shën Valentin

18:06 | 14 Shkurt 2019

Milot Llalloshi është muzikanti i njohur kosovar dhe që për vite i kontribuoi skenës muzikore shqiptare.

Ai dhe motra e tij Edona tani janë shumë të pranishëm në dasma dhe mbrëmje të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Miloti komentohet shumë për jetën private ku ai tani është martuar dhe ka një djalë.

Gruaja e tij është shtatzënë në fëmiun e tyre të dytë. E në ditën të dashuruarve Miloti ka postuar foton më të bukur me gruan e tij./ORAinfo/

Komento: