Sa shumë ka ndryshuar reja e Remzies, nuk do ta njihni – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sa shumë ka ndryshuar reja e Remzies, nuk do ta njihni

11:51 | 25 Janar 2019

Gëzime Krasniqi është nusja e djalit të këngëtares së mirënjohur shqiptare, Remzie Osmanit.

Ajo u bë shumë e njohur në publike në media për një kohë shumë të shkurtër, përcjell ORAinfo.

Gëzimja është tani tejet e komentuar në publik e sidomos për raportin që e ka me vjehrrën e saj Remzien.

Ajo njihet shumë edhe me bukurinë e saj dhe paraqitjet gjithmonë e më ‘mahnitëse’.

E sot, ajo ka publikuar një foto me shumë pak grim e që duket më ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim më herët./ORAinfo/

Komento: