Sabri Fejzullahu ka suprizën më të bukur për Nerën në Shën Valentin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sabri Fejzullahu ka suprizën më të bukur për Nerën në Shën Valentin

18:56 | 14 Shkurt 2019

Sabri Fejzullahu është një ndër ikonat më të shquara të muzikës shqiptare.

Ai për vite i solli muzikës shqiptare këngë unike që dëgjohen e këndohen edhe në ditët e sotme, përcjell ORAinfo.

Sabriu nuk la pa u përfolur edhe për jetën e tij private. Ai tani është martuar dhe ka dy fëmijë.

Sot, në ditën e të dashuruarve, Sabriu i ka dhuruar gruas së tij një tufë me lule e ai që e ka emocionuar Nerën është shkrimi që ka bërë për të./ORAinfo/

Komento: