Sabri Fejzullahu shkon tek vajza në Amerikë, po shikoni si e pret mbesa

15:08 | 25 Shkurt 2019

Sabri Fejzullahu është një prej këngëtarëve më të pëlqyer nga të gjitha moshat e publikut shqiptar.

Ai i solli muzikës shqiptare vëtëm hite e të cilat dëgjohen përherë me nostalgji të madhe, shkruan ORAinfo.

Sabriu dhe gruaja e tij, Nera, janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku postojnë imazhe të ndryshme të jetës së tyre.

Sot, Nera ka publikuar një foto ku shihet se Sabri Fejzullahu ka shkuar në Amerikë tek vajza, e mbesa e tij nga gëzimi e ka përqafuar fort./ORAinfo/

Komento: