Sabriu nuk e len me “heq keq” gruan e tij, ja ku e ka dërguar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sabriu nuk e len me “heq keq” gruan e tij, ja ku e ka dërguar

15:11 | 30 Janar 2019

Këngët e tij do të mbesin gjatë në memorien e shumë adhuruesve të tij.

Këngëtari jonë i njohur Sabri Fejzullahum përkundër moshës, po udhëton për në Turqi me gruan e tij, Nerën.

Këtë e ka bërë të ditur Nera, e cila postoi një fotografi në “Instastory” në llogarinë e saj në “Instagram” ku cifti shihen shumë të lumtur bashkë.

Sabri Fejzullahu së fundmi ka publikuar këgnën e tij “Nuk të njoh” dhe po shijon suksesin e saj.

Komento: