Sahidja sapo doli nga frizerja, e transformuar është bërë si nuse

21:31 | 28 Shkurt 2019

Safetja dhe Sahidja janë dy motrat shumë të njohura për publikun.

Ato janë dy këngëtare shumë të dashura dhe shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot Sahidja ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Komento: