Sami Lushtaku po intervistohet në Hagë, reagim i papritur nga këngëtarja Leonora Jakupi

14:10 | 16 Janar 2019

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare.

Ajo ka sjellur për publikun shqiptar gjithmonë vetëm hite që kanë mbetur përherë në kujtesë, përcjell ORAinfo.

Leonora është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku poston foto dhe video të ndryshme të jetës së saj.

E sot, ajo ka postuar një foto Sami Lushtaku i cili sot po intervistohet nga prokurorët e Gjykatës Speciale në Hagë.

“Me gjeneralin”, e ka përshkruar foton ku shfaqet Samia i shoqëruar nga djali i tij, Mërgimi dhe deputetja Ganimete Musliu. /ORAinfo/

Komento: