‘Sasa’ bëhet nuse tradicionale shqiptare, shikoni veshjen e saj interesante – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Sasa’ bëhet nuse tradicionale shqiptare, shikoni veshjen e saj interesante

19:22 | 06 Shkurt 2019

Adriana Matoshi është emri i aktores që mori vëmendjen e publikut në çdo rol që luajti që nga fillimi I karrierës së saj.

Mirëpo, ai që e bëri shumë të njohur dhe të pëlqyer në publik është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Dje ajo festoi ditëlindjen dhe në këtë ditë ajo mori urime të shumta nga miqtë dhe familjarët e saj.

E në një foto që e kanë postuar të tjerët shihet ‘Sasa’ e veshur në veshje tradicionale shqiptare e që nuk e kemi parë të tillë më herët./ORAinfo/

Komento: