Sasa bën frizurë dhe grim të rëndë, të tillë nuk e keni parë asnjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sasa bën frizurë dhe grim të rëndë, të tillë nuk e keni parë asnjëherë

09:08 | 24 Shkurt 2019

Roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ishte ai që e bëri edhe më të njohur aktoren Adriana Matoshi.

Ajo ishte pëlqyer qysh në fillim mirëpo, me këtë rol ajo u bë tejet e dashur për publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Adriana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar.

Me këtë pamje, Sasa po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Komento: