Së shpejti do të bëhet baba, por ja gjinia e fëmiut të ‘Kemalit’

11:28 | 13 Janar 2019

Burak Ozcivit është një ndër aktorët më të suksesshëm dhe më të pëlqyer turk, e që arriti të jetë I njohur e I pëlqyer edhe në publikun ndërkombëtar.

Në publikun shqiptar edhe pse luajti në role të tjera, ai u bë I njohurdhe tejet I pëlqyer me rolin e ‘Kemalit’ në serialin turk ‘Kara Sevda’, përcjell ORAinfo.

Ai tani, është I martuar me aktoren shumë të njohur turke Fahriye Evcen, dhe janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Mediat turke tani kanë zbuluar edhe gjininë e fëmiut, e që është djalë./ORAinfo/

Komento: