Seldi sapo publikoi një foto, çka po ndodh me pamjen e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Seldi sapo publikoi një foto, çka po ndodh me pamjen e tij

17:43 | 30 Janar 2019

Seldi Qalliu është kënëgatri nga Shqipëria dhe që për publikun u bë I njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ai që nga fillimi u bë tejet I përfolur shumë në publik, e sidomos pas fejesës e më vonë edhe pas ndarjes me këngëtaren e njohur, Mimoza Shkodra, përcjell ORAinfo.

Seldi është tejet aktiv në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme nga jeta e tij profesionale dhe private.

E sot, ai ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar shumë dhe po duket më i dobët./ORAinfo/

Komento: