‘Selin’ nuk po mban më zi për nënën, do të befasoheni çfarë foto ka postuar sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Selin’ nuk po mban më zi për nënën, do të befasoheni çfarë foto ka postuar sot

20:39 | 08 Shkurt 2019

‘Selini’ është roli i luajtuar nga aktorja shumë e njohur dhe e pëlqyer turke, Hande Ercel.

Ndonëse në moshë shumë të re ajo arriti të jetë shumë e suksesshme si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.

Sukses po aq të madh pati edhe në publikun shqiptar.

Së fundi asaj I vdiç nëna, dhe sot ajo ka publikuar një foto që i ka befasuar të gjithë./ORAinfo/

Komento: