‘Selini’ humb nënën, por nuk do të besoni çfarë bën ‘Ali’ për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Selini’ humb nënën, por nuk do të besoni çfarë bën ‘Ali’ për të

14:46 | 01 Shkurt 2019

Hande Ercel dhe Tolga Saritas janë dy aktorë turk e që u bënë të njohur në publik për një periudhyë shumë të shkurtër.

Suksesi i tyre i madh arriti ehde në publikun shqiptar e në të cilin u bënë të njohur me rolet e tyre të ‘Selinit’ dhe të ‘Aliut’ në serialin turk, ‘vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

Ata në serial ishin të dashur dhe në jetën e përditshme duket se janë miq shumë të mirë.

E së fundi, ‘Selini’ humbi nënën, dhe ‘Aliu’ i qëndroi asaj në këtë periudhë të vështirë./ORAinfo/

Komento: